Normal Kurye

Ekonomik kurye hizmetidir. Standart fiyatlar geçerlidir. Adresten adrese 3-4 Saat içinde alım ve teslimat yapılmaktadır.

Express Kurye

Acil Kurye Hizmetidir. Adresten adrese 90 dakika'da alım ve teslimat yapılmaktadır. Normal kurye ücretinin iki katı ile ücretlendirilir.

Şehirlerarası Kurye

Tüm Marmara bölgesi ve çevre şehirlere kurye taşımacılık hizmet verilmektedir. Şehirlerarası taşımacılık için özel fiyat teklifi isteyiniz.

Yurtiçi Hava Kargo

Şehirlerarası masadan masaya hizmet verilmektedir. Havaalanı bulunan şehirlerimizde uçak kalkış saatleri durumuna göre aynı günde teslimat yapılmaktadır.

Toplu Dağıtım

Davetiyeler, Promosyonlar, hediyeler ve çeşitli ihtiyaçlarınız için toplu gönderi hizmeti verilmektedir. Toplu dağım için fiyat teklifi alınız.

Arabalı Kurye

Motorlu kuryelerin taşıyamayacağı büyüklükteki gönderileriniz için arabalı kurye hizmeti verilmektedir. Tüm marmara bölgesine araçlı kurye hizmeti verilmektedir.

Kurye Lojistik ve Dağıtım Hizmetleri

Şirketimiz 1999 yılından bu yana motorlu kurye, uçak kargo ve araçlı kurye taşımacılık sektörlerinde profesyonel hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti ilkesini esas alarak çıktığımız bu yolda  hizmet vermeye devam ediyoruz.

Abonelik Hizmetleri

Kurye ihtiyaçlarınız için özel olarak hazırlanan müşteri panelimiz aracılığıyla kurye gönderileri planlayabilir, excel, pdf raporlar alabilir hesap hareketleriniz ikontrol edebilirsiniz. Acil Kurye’ye abone olarak ayrıca ek indirimler elde edebilirsiniz. Ayrıca abone paneli üzerinden açılan kurye gönderilerinizde para puan kazanma fırsatı sizleri bekliyor. Abone olmak için müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel Hizmet